Diblík František Xaver (Nalžovice 1887 - 1955 Praha)
Přesnídávka, signováno vpravo dole F. X. Diblík, olej/plátno, 36 x 50 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |